Laila Pullinen

(Finland, 1933-2015)
Laila Pullinen
(Finland, 1933-2015)

Laila Pullinen, Liggande kvinna.

Signerad Pullinen och daterad -71. Teckning/blandteknik, bladstorlek 58 x 86 cm.

Smärre fläck. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775