Skulptur, Frankrike, omkring år 1900.

Förgylld brons och vit marmor. Föreställande stående putto hållande vindruvor. Stämplade Made in France. Höjd 23 cm.

Smärre ytslitage. Små nagg.

Utropspris
2 500 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13