Tuula Wallatsaari

(Finland)
Tuula Wallatsaari
(Finland)

Tuula Wallatsaari, Utan titel

Signerad Tuula Wallatsaari och daterad 1990 a tergo. Olja på duk, 140 x 200 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
500 EUR
Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13