Armband, 17,5K guld, utländska stämplar.

Längd 21,5 cm, bredd 42 mm.
Vikt 118,4 g.

Obetydligt ytslitage. Säkerhetskedjan lossnat från den ena sidan.

Utropspris
7 300 EUR