SERVISDELAR, 50 delar, flintgods, "Fasan", Gustavsberg.

8 mattallrikar diam 23, 2 djupa tallrikar, 8 förrättstallrikar, 11 assietter, 9 småfat, 3 äggkoppar, 2 olika kannor, gräddkanna, såssnipa, såskål, skål, kaffekopp utan fat, 3 olika serveringsfat.

Krackelyr, slitage, missfärgningar.

Utropspris
1 000 SEK