Pendel av kromad metall. Skärm av råglas med blästrad dekor av kvinnor och fåglar samt delvis textilklädd skärm med bäljande form. Tre ljuspunkter. Diameter 55, höjd 58 cm.
Ej funktionstestad. Smärre slitage. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.