PARTI SILVER, 68 delar, ca 970 g.

Gafflar, 5 st, l 10 - 15.
Skedar, 11 st, l 10 - 14.
Tänger, 12 st, l 12 - 17.
Tårtspadar, 2 st, l 17 - 21.
Halsband, 12 st, l 38 -55.
Armband, 3 st, l 18 - 20.
Ringar, 5 st.
Örhängen, ett par.
Broscher, 10 st.
Slipsnålar, 3 st.
Nyckelringar, 2 st.
Hänge.

Repor, bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK