Oskari Paatela

(Finland, 1888-1952)
Oskari Paatela
(Finland, 1888-1952)

Oskari Paatela, Hogland.

Signerad O. Paatela och daterad 1926. Akvarell, 40 x 48,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR