John Vedel-Rieper, matbord, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Matbord av ek. Längd 180, bredd 90, höjd 71 cm.

Slitage. Fläckar. Lösa fogar.

Utropspris
4 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13