Helny Tigerstedt, Porträtt av en kvinna.
Signerad Helny Tigetstedt och daterad -43 Paris. Olja på duk, 65 x 52 cm.
Vågigt duk. Delvis lös ur ram. Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10