Skåp, allmoge, 1800-tal.

Skåp, allmoge, 1800-tal.

Målad furu. Speglade pardörrar med bakomliggande hyllplan. Höjd 196 cm, bredd 114 cm, djup 44 cm.

Slitage. Torrsprickor. Smärre skador. Renoverad. Kompletterad.

Utropspris
3 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13