Sigfrid August Keinänen, Barn på en trädgren.
Signerad S.A.K och daterad -82 (odytligt datering). Tuschlavering, 40,5 x 22,5 cm.
Åldersrelaterat slitage. Fläck.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13