Mikko Carlstedt, Stilleben.
Signerad M. Carlstedt och daterad -38. Olja på duk, 50 x 60 cm.
Slitage. Vågigt papper eller duk. Delvis lös från ramen.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13