Stig Sandqvist, soffa, Sandqvists, 1960-tal.

Stomme av furu med lösa textilklädda dynor och kuddar. Sitthöjd 43, längd 178, höjd 79 cm.

Något slitage och märken. Dynorna med viss lukt och smutsiga.

Utropspris
4 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13