BYRÅ samt NATTDUKSBORD, ett par, 1900-talets mitt.

Klädda i galon.
Nattduksbord, diam 37, h 54,5.
Byrå, l 90, b 46, h 70.

Bruksslitage, fuktskador och -ringar samt missfärgningar.

Utropspris
1 000 SEK