Trädgårdsbänk, 1900-tal.

Trädgårdsbänk, 1900-tal.

Vitmålad aluminium, med genombruten dekor. Längd 107 cm, djup 53 cm, höjd 86 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR