Sideboard, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

Målad möbel med fyra dörrar och fyra lådor. Längd 182, djup 44, höjd 81 cm.

Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13