Anthoine Jansz. van der Croos, hans efterföljd

(Holland, 1606-1662)
(Holland, 1606-1662)

Anthoine Jansz van der Croos, hans efterföljd, Vidsträckta landskap.

Ett par. Uppfodrad duk, vardera 62 x 75 cm. Äldre förgyllda ramar.

Krackelerade, retuscher.

Utropspris
15 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13