Carl Elmberg

(Sverige, 1889-1955)
Carl Elmberg
(Sverige, 1889-1955)

Carl Elmberg, tobaksburk, ”Tobaksburk N:r 1”, Näfveqvarns bruk.

Gjutjärn med dekor i relief, höjd ca 16 cm

Bruksslitage. Repor. Märken.

Utropspris
5 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13