Stig Fredriksson

(Finland, 1929-2008)
Stig Fredriksson
(Finland, 1929-2008)

Stig Fredriksson, Segel

Signerad Stig Fredriksson och daterad -80. Olja på papp-pannå/skiva, diameter ca 24 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Lös i ram.

Utropspris
250 EUR

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13