Manschettknappar, ett par, 18K guld med åttkantslipade diamanter

Stämplad HBO, Guldvarufabriken, Helsingborg 1965. Diamanter totalt ca 0.04 ct. Mått ca 20 x 10 mm. Vikt 12 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
8 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13