Svärtad ek. Bord med ben av lackerad metall. Längd 180 cm, bredd 90 cm, höjd 76 cm. Karmstolar med stoppad, textilklädd rygg och sits.
Smärre slitage. Märken. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10