Skåp, sent 1800-tal.

Skåp, sent 1800-tal.

Tvådelat, gråmålat. Överdel med uppsvängt krön, hyllor bakom pardörrar. Underdel med fyra lådor med mässingsbeslag. Bredd 115, djup 51, höjd 214 cm.

Renoverad. Kompletterad. Ställvis slitage. Torrsprickor. Fläckar. Nyckel finns.

Utropspris
6 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13