Ek och ekfanér, med svart bordsskiva av laminat, en tidningshylla. Diameter 84,5, höjd 62,5 cm.
Något instabil. Ställvis slitage. Några skador i träet.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10