Förgylld och bronserad. Pastellagedekor av rocailler, akantuslöv och blommor. Genombrutet krön med en korg med frukt och blommor. Bredd 90, höjd 225 cm.
Lagningar. Sprickor. Smärre slitage, fläckar och dekorbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.