Förgylld och bronserad. Oval ram med dekor av krönande musselformation och rosor. Ramverk med pärlstavsbård, nedtill genombruten dekor av slingrande akantusblad. Höjd 96, bredd 88 cm.
Något slitage. Sprickor. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.