Soffa "Playboy" Dux 1970-tal.

Soffa "Playboy" Dux 1970-tal.

Två sektioner, fast stoppad textilklädsel med mönster av påfåglar samt löst liggande plymåer i rygg och sits, sittplymåer med fjädring, sitthöjd ca 37 cm, tvåsits ca 130x100x71 cm, tresits ca 200x100x71 cm

Bruksslitage. Fläckar.

Utropspris
5 000 SEK