Madeleine Pyk – en samling F769

Sidobord, Asko 1930-tal.

Sidobord, Asko 1930-tal.

Sideboard med svängda, kopplade ben och två lådor. Betsad, lackad, svartlackerade ben och detaljer. Storlek 35x63 cm, höjd 65 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Fläckar. Repor.

Utropspris
250 EUR