16445
SNEDKLAFFSEKRETÄR, gustaviansk stil, 1940-50-tal.
SnedklaffsekretÄr, gustaviansk stil, 1940 50 tal

Intarsiadekor bla i form av ett W. Lådinredning bakom klaff med grönklädd skiva på insidan. Lådor, mässingsbeslag. L 98, B 47, H 107.

Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK