Mario Botta, "Shogun", bordslampa för Artemide sent 1900-tal
Lackerad metall, ställbar skärm, märkt med etikett, höjd ca 56 cm
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. ett stag för skärm något böjt
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10