Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

Elias Muukka, Sjölandskap.

Signerad E. Muukka och daterad -98. Olja på duk, 37,5 x 62,5 cm

Ställvis slitage.

Utropspris
550 EUR
Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775