Kaffeservis, 3 dlr silver svenska importstämplar rokoko-stil 1900-talets mitt

Höjd ca 9-25 cm, total vikt ca 1246 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13