Cocktailglas, 6 st, samt bricka, silver, Iran, 1900-tal

Graverad dekor. Glas höjd 10, diameter 7 cm. Bricka 26,5 x 26,5 cm. Total vikt 1283 gram.

Smärre slitage.

Auktionen avslutas
2 dagar 12 timmar
10 500
1 003
1 139
Utropspris
10 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 11 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
19 jan 7:13
10 500 SEK
19 jan 7:13
10 000 SEK
19 jan 7:13
9 800 SEK
19 jan 7:13
9 600 SEK
18 jan 17:17
9 200 SEK
14 jan 21:48
9 000 SEK
14 jan 21:47
8 700 SEK
14 jan 21:47
8 500 SEK
14 jan 15:50
8 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V31