Kalkar, 6 st, samt bricka, silver, Iran, 1900-tal

Graverad dekor av mönster. Runda bägare på indragen rund fot, höjd 9 cm, rund bricka med sexpassformad mitt, diameter 22 cm. Total vikt 715 gram.

Smärre slitage.

Auktionen avslutas
6 dagar 19 timmar
5 200
497
564
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
14 jan 21:46
5 200 SEK
14 jan 21:46
5 000 SEK
14 jan 15:49
4 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V28