Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

Venny Soldan-Brofeldt, Strandvy

Signerad V.S.B . Olja på duk, 39 x 55 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre färgbortfall.

Konstnär

Utropspris
700 EUR
Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775