Cassone Renässans-stil 1800-tal

Betsad med skuren dekor, ca 144x58x66 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Fläckar. Fläckar. Repor. Märken. Smärre skador. Maskstungen. Lås fungerar dåligt Nyckel finns.

1 000
97
111
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
16 jan 19:34
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13