Smycken
165307

PARTI GULD, 6 delar, guld 9-18 K, bla Sverige och Italien, 1900-tal. Totalvikt 35 gram.

Armlänk, l 20, ring med infattad amazonit, vigselring, kravattnål med pärla, ring, oval medaljong med infattad karneol.

Slitage, repor.

Utropspris
4 000 SEK