FIGURINER, 9 st, keramik, bl.a Gustavsberg.

Vildsvin sign Calle Berglund, skotte Stig Lindberg, afrikansk figur Swen Wejsfelt, ugglor 3 st Edvin Lindahl, uniksignerade. Höna, mask samt kvinnofigurin osignerade. H 5-20.

Nagg. Skador. Slitage.

Utropspris
1 200 SEK