Georg Öhman, skulpturgrupp, signerad Öhman och daterad 1969.
Skuret trä. Människor och djur vid viste med kåta och njalla. Längd 45, höjd 26 cm.
Skador. Lösa delar.
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)