Brons med rik dekor av maskaroner. Ben av blått glas med dekor av blommor. Höjd inklusive skärm 90 cm. Tygskärm medföljer.
Ej funktionstestad. Smärre slitage. Glas med nagg och spricka. Omarbetad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10