Bordslampa, sent 1800-tal.

Bordslampa, sent 1800-tal.

Brons med rik dekor av maskaroner. Ben av blått glas med dekor av blommor. Höjd inklusive skärm 90 cm. Tygskärm medföljer.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Glas med nagg och spricka. Omarbetad.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13