Bordsskedar, 12 st, silver, modell "Gammal fransk", bl.a. Adolf Zethelius, Stockholm 1826.

2 bordsskedar, Adolf Zethelius, Stockholm 1826, längd 18,2 cm.
5 bordsskedar, Carl August Löndberg, Västervik 1869. Längd 18,2 cm.
5 bordsskedar, möjligen Johan Alfred Rosenquist, Västervk 1859. Längd 18,3 cm.
Vikt: 504 gram.

Smärre slitage. Skaften med stämplade monogram.

Klubbat pris
7 210
689
782
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
6 jan 22:16
7 210 SEK
6 jan 22:16
7 010 SEK
6 jan 22:09
6 700 SEK
6 jan 22:09
6 500 SEK
6 jan 17:41
5 700 SEK
6 jan 17:41
5 500 SEK
6 jan 11:30
4 700 SEK
4 jan 11:27
4 500 SEK
4 jan 11:27
4 400 SEK
1 jan 21:04
3 650 SEK
1 jan 21:04
3 450 SEK
1 jan 21:04
3 215 SEK
1 jan 21:04
3 015 SEK
1 jan 20:59
2 800 SEK
1 jan 20:59
2 600 SEK
1 jan 20:58
2 215 SEK
1 jan 20:58
2 015 SEK
1 jan 20:53
1 800 SEK
1 jan 19:00
1 400 SEK
1 jan 14:21
1 100 SEK
1 jan 14:20
1 000 SEK
30 dec 2025 18:27
300 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13