Signerad och daterad Ilja Karilampi. Plexiglas och stål, vinylstickers. 190 x 67 x 64 cm.
Obetydligt ytslitage.
Proveniens
Galerie Belenius, Stockholm.
3 200
310
355
Utropspris
7 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
27 jan 21:44
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
24 jan 21:12
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1