Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Ilja Karilampi

(Sverige, Född 1983)
Ilja Karilampi
(Sverige, Född 1983)

Ilja Karilampi, "Xercise Sealife "

Signerad och daterad Ilja Karilampi. Plexiglas och stål, vinylstickers. 190 x 67 x 64 cm.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Galerie Belenius, Stockholm.

3 200
310
355
Utropspris
7 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
27 jan 21:44
3 200 SEK
24 jan 21:12
3 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13