FÖRSTÄRKARE, "BEOMASTER 1001" samt RADIO "BEOLIT DE LUXE 611T", Bang & Olufsen, 1960/1970-tal.

Beomaster 1001 tillverkades mellan 1973-1975. L 55, b 20,5, h 8.

Beolit de Luxe 611T tillverkades mellan 1964-1966. L 35, b 20, h 11.

Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK