Signerad Karl-Magnus Nilsson Utförd 2009. Skulptur i glas monterad på sockel i bemålat trä samt kupa i glas, höjd 21 cm.
Ställvis repor samt märken Ytsmuts.
Proveniens
The Glassery. Privat samling, Sverige.
Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
5 jan 19:57
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
2 jan 15:08
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
30 dec 2025 17:02
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
29 dec 2025 14:46
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1