Karl-Magnus Nilsson

(Sverige, Född 1977)
Karl-Magnus Nilsson
(Sverige, Född 1977)

Karl-Magnus Nilsson, "Jag har det i huvudet"

Signerad Karl-Magnus Nilsson Utförd 2009. Skulptur i glas monterad på sockel i bemålat trä samt kupa i glas, höjd 21 cm.

Ställvis repor samt märken Ytsmuts.

Proveniens

The Glassery.
Privat samling, Sverige.

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 jan 19:57
2 400 SEK
2 jan 15:08
1 500 SEK
30 dec 2025 17:02
1 000 SEK
29 dec 2025 14:46
500 SEK

Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13