Okänd konstnär 1800/1900-tal

Okänd konstnär 1800/1900-tal

Mor med barn.

Skulptur i patinerad brons signerad G. Lichtenberg. Höjd 29 cm.

Smärre slitage.

3 000
287
325
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
11 jan 8:49
3 000 SEK
4 jan 19:16
2 600 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13