Max Salmi

(Finland, 1931-1995)
Max Salmi
(Finland, 1931-1995)

Max Salmi, Abstrakt motiv

Signerad Max Salmi och daterad -71. Olja på pannå, 70 x 49 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Konstnär

Auktionen avslutas
4 dagar 8 timmar
370
3 900
423
Utropspris
600 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 390 EUR. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
3 jan 18:07
370 EUR
3 jan 17:24
350 EUR
3 jan 15:34
270 EUR
3 jan 15:02
250 EUR
3 jan 14:54
222 EUR
3 jan 14:18
200 EUR

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Placering: Mastokatu 4-6, Helsinki - T30