Örhängen 18K guld med cabochonslipade safirer och åttkantslipade diamanter

Diamanter totalt ca 1.26 ct. Längd ca 28 mm. Vikt 10 g. Medföljande report.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
24 000
2 292
2 603
Utropspris
16 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
17 jan 19:24
24 000 SEK
17 jan 19:24
24 000 SEK
17 jan 19:13
22 500 SEK
17 jan 19:11
21 500 SEK
17 jan 18:13
20 500 SEK
17 jan 18:13
20 000 SEK
17 jan 18:12
19 500 SEK
17 jan 18:12
19 000 SEK
17 jan 18:04
18 500 SEK
17 jan 18:04
18 000 SEK
17 jan 18:04
18 000 SEK
17 jan 10:00
17 500 SEK
17 jan 7:34
17 000 SEK
17 jan 7:34
16 500 SEK
15 jan 19:05
16 000 SEK
15 jan 18:22
15 500 SEK
15 jan 18:21
15 000 SEK
15 jan 18:21
15 000 SEK
15 jan 15:49
14 500 SEK
13 jan 20:53
14 000 SEK
11 jan 21:42
12 800 SEK
11 jan 10:48
12 000 SEK
10 jan 9:11
11 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13