Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal

Olika modell. Konturerade brätten. DIameter 16,5-34 cm. Total vikt 1350 cm.

Repor.

Auktionen avslutas
16 timmar 2 minuter
14 000
1 328
1 520
Utropspris
8 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 14 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (17 bud)
8
6 jan 11:31
14 000 SEK
6 jan 11:31
13 500 SEK
4 jan 0:36
10 500 SEK
4 jan 0:36
10 000 SEK
3 jan 7:24
8 700 SEK
3 jan 7:24
8 500 SEK
3 jan 7:23
8 200 SEK
3 jan 7:23
8 000 SEK
2 jan 13:24
7 700 SEK
2 jan 13:24
7 500 SEK
1 jan 20:54
7 200 SEK
1 jan 20:54
7 000 SEK
1 jan 2:22
6 000 SEK
31 dec 2025 21:16
2 200 SEK
31 dec 2025 16:37
2 000 SEK
31 dec 2025 0:06
1 500 SEK
30 dec 2025 18:24
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V31