Golvlampor, ett par/snarlika, EWÅ, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Svängbar arm för en ljuspunkt. Textilskärm medföljer. Höjd ca 128 cm.

Ej funktionstestade. Slitage. Märken

Klubbat pris
5 600
531
608
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
4 jan 17:40
5 600 SEK
4 jan 17:40
5 500 SEK
4 jan 17:40
5 400 SEK
4 jan 17:38
5 200 SEK
4 jan 17:38
5 000 SEK
4 jan 17:38
5 000 SEK
4 jan 17:37
4 700 SEK
4 jan 17:37
4 500 SEK
4 jan 17:35
4 050 SEK
4 jan 17:35
4 000 SEK
4 jan 17:35
3 700 SEK
4 jan 17:35
3 500 SEK
4 jan 17:33
3 200 SEK
4 jan 17:32
3 000 SEK
4 jan 17:20
1 800 SEK
3 jan 17:52
900 SEK
1 jan 23:49
840 SEK
30 dec 2025 0:28
790 SEK
28 dec 2025 22:36
300 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23